Телевізор Samsung UE55M70HAUXUA
Код:  251811
  • 0,01%
  • Опис
    Якість зображення преміумклас. Неперевершена цінність
    Процесор Mini LED 4K
    Mini LED HDR
    4K-масштабування
    Color Booster
    Pure Spectrum Color
    Motion Xcelerator
    Samsung Vision AI Companion
    One UI Tizen
    Quick Remote
    Режим AI Energy
    Караоке
    Ширина
    1224.6 мм
    Висота
    730 мм
    Товщина
    76.6 мм
    Глибина
    199 мм
    VESA
    200x200 мм
    Діагональ екрану
    55"
    Аудіосистема
    Вихідна потужність звуку: 20 Вт
    Енергоспоживання
    Робоче: 130 Вт , Режим очікування: 0.5 Вт