Телевізор SAMSUNG QE50Q8FAAUXUA
Код:  232896
  • 0,01%
До списку порівняння
В наявності
  • Опис
    Розумніший голосовий помічник
    Режим штучного інтелекту
    Адаптивний звук+
    Генеративні шпалери
    Q4 AI Processor
    Quantum Dot
    Colour Booster Pro
    Quantum HDR+
    PANTONE Validated
    Збільшення роздільної здатності 4K
    Ігровий центр
    Motion Xcelerator
    Автоматичний ігровий режим зі AI
    Ігрова панель
    Hue Sync
    Q-Symphony
    Object Tracking Sound Lite
    Нескінченний безкоштовний контент
    Art Store
    Samsung TV Plus
    Samsung Knox Security
    Samsung Daily+
    Daily Board
    SmartThings
    Універсальні жести
    Режим енергозбереження зі AI
    Швидкий пульт дистанційного керування
    Караоке
    AirSlim
    Елегантний тонкий дизайн, який ідеально вписується в стіну.
    Регульована підставка
    Ширина
    1118.3 мм
    Висота
    701.5 мм
    Товщина
    25.7 мм
    Глибина
    238.6 мм
    VESA
    200x200 мм
    Комплект постачання
    Телевізор , Пульт ДК , Кабель живлення , Документація
    Дисплей
    Роздільна здатність екрану ТВ
    Особливі властивості
    Q-DOT , HDR , QLED-телевізор
    Клас ТВ
    Частота розгортки панелі
    50 Гц
    Діагональ екрану
    50"
    Діапазон цифрового тюнеру
    DVB-T2 , DVB-C , DVB-S2
    Процесор зображення
    Q4 AI
    Звук
    Аудіосистема
    Вихідна потужність звуку: 20 Вт
    Роз'єми (порти)
    3 x HDMI , 2 x USB , 1 x Цифровий аудіовихід , 1 x Слот розширення (CI) , 1 х RJ-45
    Живлення
    Енергоспоживання
    Режим очікування: 0.5 Вт
    • * Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
    • * Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
  • Відгуки покупців
    Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
    Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
Схожі товари
2 1
32999 В наявності