Телевізор Samsung QE43LS03BAUXUA

Код:  187445
 • 32 999грн.
 • 28 999грн.
Додати в обрані
Додати до порівняння
До списку порівняння

Немає в наявності

 • Опис

  Універсальний пульт дистанційного керування з турботою про навколишнє середовище
  Пульт дистанційного керування на сонячній батареї
  Новий пульт дистанційного керування на сонячних елементах робить керування всіма зовнішніми пристроями простіше й одночасно допомагає піклуватися про довкілля. Він виготовлений із перероблених матеріалів та працює на сонячній батареї, завдяки чому може самостійно заряджатися від внутрішнього освітлення будинку.

  Сучасний дизайн
  Додайте завершальний штрих до інтер'єру завдяки бездоганному та настроюваному дизайну нового The Frame.
  The Frame з мінімальним дизайном гармонійно вписується у ваш інтер'єр. Завдяки тонкому корпусу та кріпленню впритул до стіни, телевізор має чудовий вигляд під будь-яким ракурсом. Під'єднайте практично невидимий кабель One Invisible Connection і ви зрозумієте, чому The Frame - це сучасний шедевр незалежно від того, чи він увімкнений або вимкнений.

  Більше кольору, більше стилю, більше вас
  Змінна рамка
  На ваш вибір два варіанти стилю рамки. Рамка в стилі "Модерн" пропонується в білому, деревному та коричневому кольорах, а рамка в новому стилі "Об'ємна" пропонується в білому та цегляно-червоному. Прості у використанні магнітні фіксатори дозволяють легко змінювати колір та стиль рамки. Вибирайте ту, яка найкраще відповідає вашому настрою.
  * Змінні рамки продаються окремо. Колір та стиль рамок може залежати від регіону або розміру ТВ. * Сумісність змінних рамок визначається їх типом. Рамки у стилі "Модерн" сумісні з ТВ Frame з діагоналями 43"~ 75", а рамки в стилі "Об'ємна" сумісні з моделями з діагоналями 65” та 55”.

  В упаковці телевізора знаходиться настінний кронштейн, що фіксує телевізор впритул до стіни.
  Настінний кронштейн Slim Fit
  Як справжня картина. Кронштейн Slim Fit фіксує телевізор The Frame до стіни без зазору. Після фіксації телевізора на стіні кронштейн дозволяє налаштувати потрібний кут.
  * Проміжок, виміряний від задньої стінки телевізора до стіни, може бути різним залежно від способу встановлення телевізора та типу стіни. * Невеликий зазор між телевізором та стіною може виникнути, якщо стіна недостатньо плоска або знаходиться під кутом до підлоги, або якщо телевізор неправильно зафіксовано. * Фактичний кут нахилу залежить від розміру екрана телевізора.

  Кабель One Invisible Connection увімкнений
  Єдине невидиме підключення
  Єдиний кабель, який дійсно звільняє простір від дротів. Завдяки невидимому 5-метровому кабелю, що йде в комплекті, вам більше не потрібно тримати зовнішні пристрої біля ТБ.
  * Зовнішні пристрої потрібно під'єднати до блоку розширення One Connect Box. * Тільки для сумісних пристроїв.

  Більше можливостей з One Connect Box
  One Connect Box
  ваші зовнішні пристрої вже не потрібно розміщувати поряд із телевізором. Натомість розмістіть їх там, де б їх не було видно і ваша кімната виглядатиме чистою та охайною. Дизайн порту Jack Port може залежати від регіону продажів.

  Регульована підставка
  Підставка з регулюванням висоти
  Підставка з регулюванням висоти дозволяє підняти телевізор настільки, щоб ви могли помістити під ним саундбар. * Сумісна з усіма типами саундбарів. Перевірте розмір саундбару. * Саундбар купується окремо.

  Підставка-мольберт
  За допомогою підставки-мольберт ви можете відсунути телевізор від стіни та реалізувати на практиці свої креативні ідеї щодо покращення дизайну інтер'єру.
  * Підставка-мольберт продається окремо. * Доступність підставки-мольберт може залежати від регіону продажу та розміру ТВ екрана.

  Працює до останнього глядача
  Датчик руху
  Телевізор The Frame автоматично вмикається коли фіксує, що ви увійшли до кімнати. Вийдіть із кімнати, і він вимкнеться для економії енергії.
  * Датчик руху можна активувати в меню налаштувань режиму "Картина". * Датчик руху відключений у таких країнах: Китай, Таїланд, Узбекистан, Україна та Саудівська Аравія. * Активація датчика може залежати від рівня зовнішнього освітлення.

  Відмінно виглядає у будь-який час доби
  Датчик освітленості
  Якщо умови освітлення кімнати змінюються, датчик яскравості телевізор автоматично регулює яскравість та колір екрана, зберігаючи природний вигляд та колір візуальних ефектів на екрані.
  * Функціонування датчика може залежати від рівня зовнішнього освітлення.

  Галерея ваших улюблених моментів
  Моя колекція
  Твори мистецтва — не єдине, що Ви можете демонструвати свій телевізор. Надішліть свої фотографії у телевізор The Frame через смартфон або USB-накопичувач і поділіться своїми власними фотошедеврами.

  Все починається з 4K ІІ-процесора наступного покоління
  Quantum Processor 4K
  The Frame оснащений власним процесором Quantum Processor 4K Samsung з підтримкою технології штучного інтелекту, який є результатом більш ніж 30-річного досвіду виробництва напівпровідникових компонентів, завдяки чому компанія Samsung є провідним світовим виробником електронної техніки. Підтримка технології штучного інтелекту для обробки як зображення, так і звуку сприяють тому, що процесор постійно "навчається" і вдосконалюється, завдяки чому глядачі отримують більше вражень від перегляду контенту нового рівня якості.

  Більш мільярда колірних відтінків
  100% колірний обсяг завдяки технології квантових точок
  Технологія квантових точок забезпечує найкращу якість зображення, недосяжну раніше. Завдяки 100% об'єму кольору, технологія квантових точок перетворює світло на приголомшливу палітру кольору, причому якість кольору при цьому залишається стабільною при будь-якому рівні яскравості.
  * 100% колірний об'єм вимірювався в режимі "Movie Mode" у колірному просторі DCI-P3, сертифікованому системою перевірки якості відео дисплеїв VDE.

  Контент не у форматі 4K? Немає проблем!
  Перетворення контенту до 4К дозволу
  The Frame використовує технологію машинного навчання для створення бібліотеки різних алгоритмів візуальних даних, які він використовує для відновлення дрібних деталей, видалення шуму зображення та підвищення контурної різкості об'єктів та тексту.
  * Якість конвертованого зображення може змінюватися в залежності від типу та формату вихідного контенту.

  Природні та яскраві кольори
  Корекція кольору
  Технологія 16-бітного відображення кольору з За допомогою квантового процесора телевізора The Frame забезпечує тривимірне керування кольором у поєднанні з технологією машинного навчання, завдяки чому суттєво покращується деталізація кольору та контрастність. В результаті цього колір передається точно навіть

  Автоматично оптимізоване зображення при будь-якому освітленні
  Адаптивне зображення
  The Frame аналізує яскравість кімнати на основі чотирьох налаштувань (темна, нормальна, яскрава і дуже яскрава), а також рівня яскравості вашого контенту та автоматично регулює налаштування яскравості та контрастності телевізора відповідно, в результаті чого ви дивитеся зображення у максимально високій якості.

  Автоматична настройка звуку в залежності від контенту
  Адаптивний звук
  Що б ви не вирішили подивитися, технологія адаптивного звуку подбає про тому, щоб звуковий супровід був найкращим. Технологія штучного інтелекту квантового процесора оптимізує звук кожної сцени в реальному часі та автоматично вибере потрібний звуковий режим із 4 можливих варіантів, включаючи діалог, музику, спорт та "екшен".

  Автоматично оптимізує звук, враховує місце ТБ у вашій кімнаті
  Функція SpaceFit Sound
  Використовуючи дані, отримані від вбудованого в телевізор мікрофона, технологія SpaceFit Sound аналізує як акустику кімнати, так і положення телевізора (на стійці або біля стіни) та автоматично оптимізує звук. Розмістіть телевізор The Frame там, де хочете, а решту подбає функція SpaceFit Sound.

  Подвійне підсвічування для дворазового покращення реалістичності кольору
  Технологія підсвічування Dual LED
  Завдяки додатковому набору світлодіодів теплого тону, подвійне світлодіодне підсвічування The Frame дозволяє краще відображати складніші поєднання колірних тонів у кожній сцені. Глядач буде насолоджуватися зображенням з реалістичного перенесення кольорів і високою контрастністю навіть якщо він дивиться на екран збоку.

  Перетворіть The Frame на професійну робочу станцію
  ПК на екрані The Frame
  З телевізором The Frame у вас є багато способів залишатися продуктивними, не виходячи із дому. Він автоматично розпізнає ваш офісний комп'ютер, дозволяючи відображати робочий контент на своєму екрані. Демонстрація екрана з ПК або ноутбука, що знаходиться поруч. Просто підключіть бездротову мишу та клавіатуру та переконайтеся, наскільки легко працювати з дому на екрані телевізора.

  Широкі можливості підключення
  Режим Mobile Mirroring
  Хочете продовжити відеодзвінок на великому екрані? За допомогою програми SmartThings на вашому телефоні Android або Apple AirPlay на iPhone контент з екрана вашого смартфона можна вивести на великий екран телевізора The Frame, що дуже зручно для відеочату.

  Різний контент на екрані одного ТБ
  Підтримка багатовіконного режиму Multi View
  The Frame підтримує багатовіконний режим, тому ви можете тренуватися і водночас продовжувати перегляд улюбленого шоу чи фільму. Підключіть свій смартфон до телевізора та переконайтеся, що ви точно виконуєте вправи, які демонструє тренер на ТВ-екрані. Налаштуйте розмір відео та параметри звуку та контролюйте свої дії.
  * Потрібен сумісний Android або iOS смартфон, а також завантаження та встановлення програми SmartThings. Детальну інформацію про сумісні мобільні пристрої можна знайти на сторінці підтримки веб-сайту Samsung. * 4-екранний режим Multi View підтримується моделями 8K. * Альбомна орієнтація підтримується моделями The Frame 43 '~ 75'. Портретний режим не підтримується.

  Домашні розваги на новому рівні
  Smart TV з операційною системою TIZEN
  Smart TV — це універсальний портал для контенту та підключення вашого будинку, який надає вам світ контенту з використанням розумних сервісів, пошуку, управління та перегляду всього, що допомагає вам розважитися та відпочити. Нижче наведено лише деякі функції Smart TV, завдяки яким ви отримуєте нові враження.

  Управління голосом
  Підтримка голосового помічника Google
  Вбудований у телевізор Samsung голосовий асистент Google відкриває ще більше можливостей для розваг, а також дає просунутий контроль над розумними пристроями вдома.

  • * Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
  • * Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
 • Характеристики
  Решта
  Призначення
  Інтерфейси
  Інтерфейси підключення
  Габарити, Колір, Вага
  Колір ТВ
  Ширина
  969.5 мм
  Висота
  591.9 мм
  Товщина
  24.9 мм
  Глибина
  196.8 мм
  Загальні характеристики
  Smart-платформа
  Tizen
  Гарантія
  12 місяців від виробника
  VESA
  200x200 мм
  Комплект постачання
  Телевізор , Пульт ДК , Кабель живлення , Документація , Підставка , Батарейки (для пульта ДУ)
  Дисплей
  Роздільна здатність екрану ТВ
  Контрастність
  Mega Contrast
  Особливі властивості
  Керування зі смартфона , Голосове керування , Штучний інтелект , Технологія Квантових точок , HDR , QLED-телевізор
  Клас ТВ
  Система кольоровості (підтримувані стандарти)
  PAL , SECAM , NTSC
  Діагональ екрану
  43"
  Мультимедіа
  Smart TV
  Наявність Wi-Fi
  ТВ-тюнери
  Діапазон цифрового тюнеру
  DVB-T , DVB-T2 , DVB-C , DVB-S , DVB-S2
  ТВ-тюнер
  2 ТВ-тюнера (аналоговий + цифровий)
  Процесор
  Процесор зображення
  Quantum Processor 4K
  Звук
  Аудіосистема
  Вихідна потужність звуку: 20 Вт , Dolby Digital Plus
  Роз'єми
  USB-порт
  CI (PCMCIA) слот
  Роз'єми (порти)
  4 x HDMI , 1 x Антенний вхід (супутниковий) , 2 x USB , 1 x Цифровий аудіовихід , 1 x Слот розширення (CI) , 1 x Антенный вход RF , 1 x LAN
  Живлення
  Енергоспоживання
  Режим очікування: 0.5 Вт , Робоче: 110 Вт
  • * Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
  • * Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
Схожі товари
Телевізор Samsung QE43LS03BAUXUA
2 1
28999 Не в наявності

Універсальний пульт дистанційного керування з турботою про навколишнє середовище
Пульт дистанційного керування на сонячній батареї
Новий пульт дистанційного керування на сонячних елементах робить керування всіма зовнішніми пристроями простіше й одночасно допомагає піклуватися про довкілля. Він виготовлений із перероблених матеріалів та працює на сонячній батареї, завдяки чому може самостійно заряджатися від внутрішнього освітлення будинку.

Сучасний дизайн
Додайте завершальний штрих до інтер'єру завдяки бездоганному та настроюваному дизайну нового The Frame.
The Frame з мінімальним дизайном гармонійно вписується у ваш інтер'єр. Завдяки тонкому корпусу та кріпленню впритул до стіни, телевізор має чудовий вигляд під будь-яким ракурсом. Під'єднайте практично невидимий кабель One Invisible Connection і ви зрозумієте, чому The Frame - це сучасний шедевр незалежно від того, чи він увімкнений або вимкнений.

Більше кольору, більше стилю, більше вас
Змінна рамка
На ваш вибір два варіанти стилю рамки. Рамка в стилі "Модерн" пропонується в білому, деревному та коричневому кольорах, а рамка в новому стилі "Об'ємна" пропонується в білому та цегляно-червоному. Прості у використанні магнітні фіксатори дозволяють легко змінювати колір та стиль рамки. Вибирайте ту, яка найкраще відповідає вашому настрою.
* Змінні рамки продаються окремо. Колір та стиль рамок може залежати від регіону або розміру ТВ. * Сумісність змінних рамок визначається їх типом. Рамки у стилі "Модерн" сумісні з ТВ Frame з діагоналями 43"~ 75", а рамки в стилі "Об'ємна" сумісні з моделями з діагоналями 65” та 55”.

В упаковці телевізора знаходиться настінний кронштейн, що фіксує телевізор впритул до стіни.
Настінний кронштейн Slim Fit
Як справжня картина. Кронштейн Slim Fit фіксує телевізор The Frame до стіни без зазору. Після фіксації телевізора на стіні кронштейн дозволяє налаштувати потрібний кут.
* Проміжок, виміряний від задньої стінки телевізора до стіни, може бути різним залежно від способу встановлення телевізора та типу стіни. * Невеликий зазор між телевізором та стіною може виникнути, якщо стіна недостатньо плоска або знаходиться під кутом до підлоги, або якщо телевізор неправильно зафіксовано. * Фактичний кут нахилу залежить від розміру екрана телевізора.

Кабель One Invisible Connection увімкнений
Єдине невидиме підключення
Єдиний кабель, який дійсно звільняє простір від дротів. Завдяки невидимому 5-метровому кабелю, що йде в комплекті, вам більше не потрібно тримати зовнішні пристрої біля ТБ.
* Зовнішні пристрої потрібно під'єднати до блоку розширення One Connect Box. * Тільки для сумісних пристроїв.

Більше можливостей з One Connect Box
One Connect Box
ваші зовнішні пристрої вже не потрібно розміщувати поряд із телевізором. Натомість розмістіть їх там, де б їх не було видно і ваша кімната виглядатиме чистою та охайною. Дизайн порту Jack Port може залежати від регіону продажів.

Регульована підставка
Підставка з регулюванням висоти
Підставка з регулюванням висоти дозволяє підняти телевізор настільки, щоб ви могли помістити під ним саундбар. * Сумісна з усіма типами саундбарів. Перевірте розмір саундбару. * Саундбар купується окремо.

Підставка-мольберт
За допомогою підставки-мольберт ви можете відсунути телевізор від стіни та реалізувати на практиці свої креативні ідеї щодо покращення дизайну інтер'єру.
* Підставка-мольберт продається окремо. * Доступність підставки-мольберт може залежати від регіону продажу та розміру ТВ екрана.

Працює до останнього глядача
Датчик руху
Телевізор The Frame автоматично вмикається коли фіксує, що ви увійшли до кімнати. Вийдіть із кімнати, і він вимкнеться для економії енергії.
* Датчик руху можна активувати в меню налаштувань режиму "Картина". * Датчик руху відключений у таких країнах: Китай, Таїланд, Узбекистан, Україна та Саудівська Аравія. * Активація датчика може залежати від рівня зовнішнього освітлення.

Відмінно виглядає у будь-який час доби
Датчик освітленості
Якщо умови освітлення кімнати змінюються, датчик яскравості телевізор автоматично регулює яскравість та колір екрана, зберігаючи природний вигляд та колір візуальних ефектів на екрані.
* Функціонування датчика може залежати від рівня зовнішнього освітлення.

Галерея ваших улюблених моментів
Моя колекція
Твори мистецтва — не єдине, що Ви можете демонструвати свій телевізор. Надішліть свої фотографії у телевізор The Frame через смартфон або USB-накопичувач і поділіться своїми власними фотошедеврами.

Все починається з 4K ІІ-процесора наступного покоління
Quantum Processor 4K
The Frame оснащений власним процесором Quantum Processor 4K Samsung з підтримкою технології штучного інтелекту, який є результатом більш ніж 30-річного досвіду виробництва напівпровідникових компонентів, завдяки чому компанія Samsung є провідним світовим виробником електронної техніки. Підтримка технології штучного інтелекту для обробки як зображення, так і звуку сприяють тому, що процесор постійно "навчається" і вдосконалюється, завдяки чому глядачі отримують більше вражень від перегляду контенту нового рівня якості.

Більш мільярда колірних відтінків
100% колірний обсяг завдяки технології квантових точок
Технологія квантових точок забезпечує найкращу якість зображення, недосяжну раніше. Завдяки 100% об'єму кольору, технологія квантових точок перетворює світло на приголомшливу палітру кольору, причому якість кольору при цьому залишається стабільною при будь-якому рівні яскравості.
* 100% колірний об'єм вимірювався в режимі "Movie Mode" у колірному просторі DCI-P3, сертифікованому системою перевірки якості відео дисплеїв VDE.

Контент не у форматі 4K? Немає проблем!
Перетворення контенту до 4К дозволу
The Frame використовує технологію машинного навчання для створення бібліотеки різних алгоритмів візуальних даних, які він використовує для відновлення дрібних деталей, видалення шуму зображення та підвищення контурної різкості об'єктів та тексту.
* Якість конвертованого зображення може змінюватися в залежності від типу та формату вихідного контенту.

Природні та яскраві кольори
Корекція кольору
Технологія 16-бітного відображення кольору з За допомогою квантового процесора телевізора The Frame забезпечує тривимірне керування кольором у поєднанні з технологією машинного навчання, завдяки чому суттєво покращується деталізація кольору та контрастність. В результаті цього колір передається точно навіть

Автоматично оптимізоване зображення при будь-якому освітленні
Адаптивне зображення
The Frame аналізує яскравість кімнати на основі чотирьох налаштувань (темна, нормальна, яскрава і дуже яскрава), а також рівня яскравості вашого контенту та автоматично регулює налаштування яскравості та контрастності телевізора відповідно, в результаті чого ви дивитеся зображення у максимально високій якості.

Автоматична настройка звуку в залежності від контенту
Адаптивний звук
Що б ви не вирішили подивитися, технологія адаптивного звуку подбає про тому, щоб звуковий супровід був найкращим. Технологія штучного інтелекту квантового процесора оптимізує звук кожної сцени в реальному часі та автоматично вибере потрібний звуковий режим із 4 можливих варіантів, включаючи діалог, музику, спорт та "екшен".

Автоматично оптимізує звук, враховує місце ТБ у вашій кімнаті
Функція SpaceFit Sound
Використовуючи дані, отримані від вбудованого в телевізор мікрофона, технологія SpaceFit Sound аналізує як акустику кімнати, так і положення телевізора (на стійці або біля стіни) та автоматично оптимізує звук. Розмістіть телевізор The Frame там, де хочете, а решту подбає функція SpaceFit Sound.

Подвійне підсвічування для дворазового покращення реалістичності кольору
Технологія підсвічування Dual LED
Завдяки додатковому набору світлодіодів теплого тону, подвійне світлодіодне підсвічування The Frame дозволяє краще відображати складніші поєднання колірних тонів у кожній сцені. Глядач буде насолоджуватися зображенням з реалістичного перенесення кольорів і високою контрастністю навіть якщо він дивиться на екран збоку.

Перетворіть The Frame на професійну робочу станцію
ПК на екрані The Frame
З телевізором The Frame у вас є багато способів залишатися продуктивними, не виходячи із дому. Він автоматично розпізнає ваш офісний комп'ютер, дозволяючи відображати робочий контент на своєму екрані. Демонстрація екрана з ПК або ноутбука, що знаходиться поруч. Просто підключіть бездротову мишу та клавіатуру та переконайтеся, наскільки легко працювати з дому на екрані телевізора.

Широкі можливості підключення
Режим Mobile Mirroring
Хочете продовжити відеодзвінок на великому екрані? За допомогою програми SmartThings на вашому телефоні Android або Apple AirPlay на iPhone контент з екрана вашого смартфона можна вивести на великий екран телевізора The Frame, що дуже зручно для відеочату.

Різний контент на екрані одного ТБ
Підтримка багатовіконного режиму Multi View
The Frame підтримує багатовіконний режим, тому ви можете тренуватися і водночас продовжувати перегляд улюбленого шоу чи фільму. Підключіть свій смартфон до телевізора та переконайтеся, що ви точно виконуєте вправи, які демонструє тренер на ТВ-екрані. Налаштуйте розмір відео та параметри звуку та контролюйте свої дії.
* Потрібен сумісний Android або iOS смартфон, а також завантаження та встановлення програми SmartThings. Детальну інформацію про сумісні мобільні пристрої можна знайти на сторінці підтримки веб-сайту Samsung. * 4-екранний режим Multi View підтримується моделями 8K. * Альбомна орієнтація підтримується моделями The Frame 43 '~ 75'. Портретний режим не підтримується.

Домашні розваги на новому рівні
Smart TV з операційною системою TIZEN
Smart TV — це універсальний портал для контенту та підключення вашого будинку, який надає вам світ контенту з використанням розумних сервісів, пошуку, управління та перегляду всього, що допомагає вам розважитися та відпочити. Нижче наведено лише деякі функції Smart TV, завдяки яким ви отримуєте нові враження.

Управління голосом
Підтримка голосового помічника Google
Вбудований у телевізор Samsung голосовий асистент Google відкриває ще більше можливостей для розваг, а також дає просунутий контроль над розумними пристроями вдома.