Телевізор Samsung UE85U8000FUXUA
Код:  234643
  • 0,01%
До списку порівняння
Доставка 1-3 дні
  • Опис
    Відчуйте реалістичність відтінків кольору завдяки потужному процесору 4K
    Процесор Crystal 4K
    Насолоджуйтесь реалістичністю світу на вашому екрані
    Роздільна здатність 4K
    Більше глибини, більше світла – завдяки покращеному контрасту
    Технологія HDR
    Дивіться улюблений контент у форматі 4К
    AI масштабування 4K
    Природні кольори для реалістичного зображення
    Технологія PurColor
    Кожен кадр оживає завдяки винятковій глибині
    Покращена контрастність
    Вишуканий металевий дизайн, що підкреслює стиль вашого інтер'єру
    Дизайн MetalStream
    Налаштуйте екран під свої потреби
    One UI на базі Tizen
    Приватність захищено
    Samsung Knox Security
    Удосконалена чіткість зображення та плавність руху
    Покращена плавність рухів із Motion Xcelerator
    Підключайте пристрої розумного дому та керуйте ними з вашого телевізора
    SmartThings
    Покращте свій день, скориставшись послугами експертів зі стилю життя
    Samsung Daily+
    Керуйте телевізором з вашого телефона
    Швидкий пульт дистанційного керування
    Багатозадачність без зусиль
    Керування кількома пристроями
    Керуйте за допомогою годинника лише рухом руки
    Універсальні жести
    Удоскональте рівень домашніх тренувань
    Workout Tracker
    Гармонійне поєднання телевізора і саундбара
    Технологія Q-Symphony
    Захопливий віртуальний звук, який відстежує дію
    Технологія об'ємного звуку Lite (OTS Lite)
    Звук, що підлаштовується під контент
    Адаптивний звук
    Заощаджуйте енергію за допомогою розумного аналізу
    Режим AI Energy
    Ширина
    1889.9 мм
    Висота
    1132.8 мм
    Товщина
    77 мм
    Глибина
    326 мм
    VESA
    400x300 мм
    Комплект постачання
    Телевізор , Пульт ДК , Кабель живлення , Документація
    Дисплей
    Роздільна здатність екрану ТВ
    Контрастність
    Mega Contrast
    Особливі властивості
    HDR , LED-підсвітка
    Клас ТВ
    LED
    Діагональ екрану
    85"
    Процесор зображення
    Crystal Processor 4K
    Звук
    Аудіосистема
    Вихідна потужність звуку: 20 Вт
    Роз'єми (порти)
    3 x HDMI , 2 x USB , 1 x Цифровий аудіовихід , 1 x Слот розширення (CI)
    Живлення
    Енергоспоживання
    Максимум: 280 Вт , Режим очікування: 0.5 Вт
    • * Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
    • * Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
  • Відгуки покупців
    Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
    Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
Схожі товари
2 1
68999 В наявності