Телевізор Samsung QE65Q7F5AUXUA
Код:  234659
  • 0,01%
До списку порівняння
В наявності
  • Опис
    Розумніший голосовий помічник
    Bixby
    Насолоджуйтеся звуком, оптимізованим для вашого контенту
    Адаптивний звук
    Створюйте власні фотошпалери під ваш настрій за допомогою AI
    Згенеровані шпалери
    Відчуйте всю потужність штучного інтелекту в 4K
    Процесор Q4 AI
    Процесор Q4 AI допомагає оптимізувати ваші враження від зображення та звуку на телевізорах 4K.
    Мільярд відтінків кольорів
    100% колірне охоплення завдяки квантовим точкам
    Інтелектуально покращена виразність кольорів
    Color Booster Pro
    Розширений діапазон контрастності в кінематографічному масштабі
    Технологія Quantum HDR
    Насолоджуйтесь повною гамою автентичних кольорів
    Підтверджено PANTONE
    Покращена чіткість зображення з плавним рухом
    Покращена плавність рухів з Motion Xcelerator
    Налаштовуйте ігрові параметри під час гри
    Панель ігрових налаштувань
    Гармонійне поєднання телевізора і саундбара
    Технологія Q-Symphony
    Захоплюючий віртуальний звук, який відстежує дію
    Технологія об'ємного звуку Lite (OTS Lite)
    Налаштуйте екран під свої потреби
    One UI на базі Tizen
    Приватність захищено
    Samsung Knox Security
    Відвідайте всесвітньо відомі галереї у вашому телевізорі
    Art Store
    Покращте свій день, скориставшись послугами експертів зі стилю життя
    Samsung Daily+
    Підключайте пристрої розумного дому та керуйте ними з вашого телевізора
    SmartThings
    Керуйте за допомогою годинника лише рухом руки
    Універсальні жести
    Заощаджуйте енергію за допомогою розумного аналізу
    Режим AI Energy
    Керуйте телевізором з вашого телефона
    Швидкий пульт дистанційного керування
    Перетворіть телевізор на сцену для караоке
    Караоке
    Стильний дизайн для вашого приміщення
    Slim Look
    Більше свободи для встановлення телевізора
    Регульована підставка
    Заряджайте від світла
    Пульт на сонячній батареї SolarCell Remote
    Ширина
    1452.9 мм
    Висота
    834 мм
    Товщина
    60.6 мм
    Глибина
    279.4 мм
    VESA
    400x300 мм
    Комплект постачання
    Телевізор , Пульт ДК , Кабель живлення , Документація
    Дисплей
    Роздільна здатність екрану ТВ
    Контрастність
    Mega Contrast
    Особливі властивості
    Q-DOT , HDR , QLED-телевізор
    Клас ТВ
    Частота розгортки панелі
    50 Гц
    Діагональ екрану
    65"
    Діапазон цифрового тюнеру
    DVB-T2 , DVB-C , DVB-S2
    Процесор зображення
    NQ4 AI Gen2 Processor
    Звук
    Аудіосистема
    Вихідна потужність звуку: 20 Вт
    Роз'єми (порти)
    4 x HDMI , 2 x USB , 1 x Цифровий аудіовихід , 1 x Слот розширення (CI) , 1 х RJ-45
    Живлення
    Енергоспоживання
    Робоче: 114 Вт , Максимум: 185 Вт , Режим очікування: 0.5 Вт
    • * Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
    • * Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
  • Відгуки покупців
    Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
    Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
Схожі товари
2 1
41999 В наявності
Розумніший голосовий помічник
Bixby
Адаптивний звук
Згенеровані шпалери
Процесор Q4 AI
Мільярд відтінків кольорів