Телевізор Samsung QE55QN85FAUXUA
Код:  238791
  • 0,01%
До списку порівняння
Доставка 1-3 дні
  • Опис
    Відчуйте потужність штучного інтелекту в 4K
    Процесор NQ4 AI Gen2
    AI масштабування 4K Pro
    Наша найсучасніша технологія Mini LED
    Quantum Mini LED Pro
    Не пропускайте жодних деталей за допомогою точного, надтонкого керування світлом
    Технологія Quantum Matrix Technology Plus
    Neo Quantum HDR+
    Покращена плавність рухів в іграх із частотою до 144 Гц
    Покращена плавність рухів із Motion Xcelerator 144 Гц
    Бездоганна оптимізація ігор за допомогою AI
    Налаштовуйте ігрові параметри під час гри
    Панель ігрових налаштувань
    Плавний геймплей без затримок у форматі HDR
    FreeSync Premium Pro
    Новий рівень звучання Dolby Atmos
    Dolby Atmos
    Гармонійне поєднання телевізора і саундбара
    Технологія Q-Symphony
    Об’ємний звук, що слідує за дією в кадрі
    Технологія об'ємного звуку Lite (OTS Lite)
    Чітке звучання діалогів – не втрачайте жодного слова
    Активний підсилювач голосу Pro
    Налаштуйте екран під свої потреби
    One UI на базі Tizen
    Відвідайте всесвітньо відомі галереї у вашому телевізорі
    Art Store
    Приватність захищено
    Samsung Knox Security
    Цифрові сервіси для щоденного комфорту
    Samsung Daily+
    Корисна інформація завжди під рукою – навіть коли телевізор вимкнено
    Daily Board
    Підключайте пристрої розумного дому та керуйте ними з вашого телевізора
    SmartThings
    Керування телевізором за допомогою жестів і смартгодинника
    Універсальні жести
    Інтелектуальне енергозбереження у вашому телевізорі
    Режим AI Energy
    Керуйте телевізором з вашого телефона
    Швидкий пульт дистанційного керування
    Об’ємний 3D-звук із навушниками Galaxy Buds
    Аудіорежим 360
    Перетворіть телевізор на сцену для караоке
    Караоке
    Заряджайте від світла
    Пульт на сонячній батареї SolarCell Remote
    Ширина
    1227.6 мм
    Висота
    706.4 мм
    Товщина
    46.1 мм
    Глибина
    247.4 мм
    VESA
    200x200 мм
    Комплект постачання
    Телевізор , Пульт ДК , Кабель живлення , Документація , Підставка
    Дисплей
    Роздільна здатність екрану ТВ
    Особливі властивості
    Вбудований браузер , Технологія Квантових точок , HDR , QLED-телевізор
    Клас ТВ
    Діагональ екрану
    55"
    Процесор зображення
    NQ4 AI Gen2 Processor
    Звук
    Аудіосистема
    40 Вт
    Енергоспоживання
    Максимум: 185 Вт , Режим очікування: 0.5 Вт , Робоче: 75 Вт
    • * Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
    • * Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
  • Відгуки покупців
    Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
    Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
Схожі товари
2 1
66999 В наявності