Телевізор Samsung QE55LS03FAUXUA
До списку порівняння
Доставка 1-3 дні
  • Опис
    Сучасний дизайн рами
    Тонкий дизайн / тонке настінне кріплення
    Рамка, що налаштовується
    Режим мистецтва
    Потоки Art Store
    Датчик руху / датчик яскравості
    Матове полотно
    Моє фото
    Майстерна якість зображення з QLED
    Матовий дисплей
    Pantone Validated - ArtfulColor
    Quantum HDR
    Пульт дистанційного керування SolarCell
    Samsung Vision AI
    Процесор NQ4 AI Gen2
    Генеративні шпалери
    Активний підсилювач голосу Pro
    Ширина
    1237.9 мм
    Висота
    743.4 мм
    Товщина
    24.9 мм
    Глибина
    227.8 мм
    VESA
    200x200 мм
    Комплект постачання
    Телевізор , Пульт ДК , Кабель живлення , Документація , Підставка , Батарейки (для пульта ДУ)
    Дисплей
    Роздільна здатність екрану ТВ
    Контрастність
    Mega Contrast
    Особливі властивості
    Клас ТВ
    Частота розгортки панелі
    100 Гц
    Система кольоровості (підтримувані стандарти)
    PAL , SECAM , NTSC
    Діагональ екрану
    55"
    Процесор зображення
    NQ4 AI Gen2 Processor
    Звук
    Аудіосистема
    Вихідна потужність звуку: 20 Вт , Dolby Digital Plus
    Енергоспоживання
    Режим очікування: 0.5 Вт , Максимум: 170 Вт
    • * Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
    • * Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
  • Відгуки покупців
    Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
    Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
Схожі товари
2 1
58999 В наявності