Телевізор Samsung QE50QN90FAUXUA
Код:  230885
  • 0,01%
До списку порівняння
Доставка 1-3 дні
  • Опис
    Найяскравіший 4K-телевізор без відблисків, що ідеально підходить для залитих сонцем приміщень
    Найпередовіший процесор 4K AI
    Без відблисків
    Нео Квантовий HDR+
    Motion Xcelerator 165 Гц
    Dolby Atmos
    Звук відстеження об'єктів+
    Безкінечний безкоштовний контент / One UI Tizen
    Ширина
    1113.6 мм
    Висота
    705.4 мм
    Товщина
    26.9 мм
    Глибина
    220 мм
    VESA
    200x200 мм
    Комплект постачання
    Телевізор , Пульт ДК , Кабель живлення , Документація , Підставка
    Особливі властивості
    Вбудований браузер , Технологія Квантових точок , HDR , QLED-телевізор
    Клас ТВ
    Частота розгортки панелі
    120 Гц
    Діагональ екрану
    50"
    Процесор зображення
    NQ4 AI Gen3 Processor
    Звук
    Аудіосистема
    40 Вт
    Енергоспоживання
    Режим очікування: 0.5 Вт , Максимум: 175 Вт
    • * Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
    • * Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
  • Відгуки покупців
    Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
    Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
Схожі товари
2 1
59999 В наявності