Телевізор Samsung UE55M1EHAUXUA
Код:  251808
  • 0,01%
  • Опис
    Запитайте свого помічника. Samsung Vision AI вже тут
    Samsung Vision AI Companion
    Якість зображення
    Передова технологія Mini LED
    Інтелектуальний 4K-процесор
    Кінематографічний контраст
    Перегляд контенту у 4K
    Покращена передача кольору
    Ігровий досвід
    Усі ігри — в одному місці
    Плавність до 120 Гц
    Звук
    Захопливий звук із інтелектуальним налаштуванням
    • Object Tracking Sound Lite — віртуальний об’ємний звук, що слідує за подіями на екрані
    • Adaptive Sound — автоматична оптимізація звуку залежно від контенту та приміщення
    One UI Tizen
    Персоналізований досвід
    Безкоштовні ТВ-канали
    З Samsung TV Plus ви отримуєте доступ до новин, спорту та розваг без підписки.
    Захист конфіденційності
    Багаторівнева система безпеки допомагає захистити ваші дані та підключені пристрої.
    SmartThings
    Керуйте розумним домом із телевізора
    Керування зі смартфона
    Контроль енергоспоживання
    Караоке вдома
    Дизайн
    Елегантний металевий дизайн
    Ширина
    1224.6 мм
    Висота
    760 мм
    Товщина
    76.6 мм
    Глибина
    199 мм
    VESA
    200x200 мм
    Діагональ екрану
    55"
    Аудіосистема
    Вихідна потужність звуку: 20 Вт
    Енергоспоживання
    Робоче: 130 Вт , Режим очікування: 0.5 Вт