Телевізор Samsung UE50M70HAUXUA
Код:  251807
  • 0,01%
  • Опис
    Якість зображення преміумклас. Неперевершена цінність
    Процесор Mini LED 4K
    Mini LED HDR
    4K-масштабування
    Color Booster
    Pure Spectrum Color
    Motion Xcelerator
    Samsung Vision AI Companion
    One UI Tizen
    Quick Remote
    Режим AI Energy
    Караоке
    Ширина
    1110.8 мм
    Висота
    696 мм
    Товщина
    76.4 мм
    Глибина
    199 мм
    VESA
    200x200 мм
    Комплект постачання
    Телевізор , Пульт ДК , Кабель живлення , Документація
    Дисплей
    Роздільна здатність екрану ТВ
    Контрастність
    Contrast Enhancer
    Особливі властивості
    HDR
    Клас ТВ
    Діагональ екрану
    50"
    Процесор зображення
    Mini LED Processor 4K
    Звук
    Аудіосистема
    Вихідна потужність звуку: 20 Вт
    Роз'єми (порти)
    3 x HDMI , 1 x Цифровий аудіовихід , 1 x USB , 1 x Слот розширення (CI)
    Живлення
    Енергоспоживання
    Робоче: 124 Вт , Режим очікування: 0.5 Вт