Телевізор Samsung QE65LS03HAUXUA
  • Опис
    Сучасний дизайн рами
    Тонкий дизайн / тонке настінне кріплення
    Рамка, що налаштовується
    Режим мистецтва
    Потоки Art Store
    Датчик руху / датчик яскравості
    Матове полотно
    Моє фото
    Майстерна якість зображення з QLED
    Матовий дисплей
    Pantone Validated - ArtfulColor
    Quantum HDR
    Пульт дистанційного керування SolarCell
    Samsung Vision AI
    Процесор NQ4 AI Gen2
    Генеративні шпалери
    Активний підсилювач голосу Pro
    Ширина
    1456.8 мм
    Висота
    868.9 мм
    Товщина
    24.9 мм
    Глибина
    260.9 мм
    VESA
    400x300 мм
    Комплект постачання
    Телевізор , Пульт ДК , Кабель живлення , Документація , Підставка , Батарейки (для пульта ДУ)
    Дисплей
    Роздільна здатність екрану ТВ
    Контрастність
    Mega Contrast
    Особливі властивості
    Клас ТВ
    Частота оновлення
    100 Гц
    Система кольоровості (підтримувані стандарти)
    PAL , SECAM , NTSC
    Діагональ екрану
    65"
    Процесор зображення
    NQ4 AI Gen2 Processor
    Звук
    Аудіосистема
    Вихідна потужність звуку: 20 Вт
    Енергоспоживання
    Режим очікування: 0.5 Вт , Максимум: 215 Вт