Телевізор Samsung UE50M1EHAUXUA
Код:  251804
  • 0,01%
  • Опис
    Запитайте свого помічника. Samsung Vision AI вже тут
    Samsung Vision AI Companion
    Якість зображення
    Передова технологія Mini LED
    Інтелектуальний 4K-процесор
    Кінематографічний контраст
    Перегляд контенту у 4K
    Покращена передача кольору
    Ігровий досвід
    Усі ігри — в одному місці
    Плавність до 120 Гц
    Звук
    Захопливий звук із інтелектуальним налаштуванням
    • Object Tracking Sound Lite — віртуальний об’ємний звук, що слідує за подіями на екрані
    • Adaptive Sound — автоматична оптимізація звуку залежно від контенту та приміщення
    One UI Tizen
    Персоналізований досвід
    Безкоштовні ТВ-канали
    З Samsung TV Plus ви отримуєте доступ до новин, спорту та розваг без підписки.
    Захист конфіденційності
    Багаторівнева система безпеки допомагає захистити ваші дані та підключені пристрої.
    SmartThings
    Керуйте розумним домом із телевізора
    Керування зі смартфона
    Контроль енергоспоживання
    Караоке вдома
    Дизайн
    Елегантний металевий дизайн
    Ширина
    1110.8 мм
    Висота
    696 мм
    Товщина
    76.4 мм
    Глибина
    199 мм
    VESA
    200x200 мм
    Комплект постачання
    Телевізор , Пульт ДК , Кабель живлення , Документація
    Дисплей
    Роздільна здатність екрану ТВ
    Контрастність
    Contrast Enhancer
    Особливі властивості
    HDR
    Клас ТВ
    Діагональ екрану
    50"
    Процесор зображення
    Mini LED Processor 4K
    Звук
    Аудіосистема
    Вихідна потужність звуку: 20 Вт
    Роз'єми (порти)
    3 x HDMI , 1 x Цифровий аудіовихід , 1 x USB , 1 x Слот розширення (CI)
    Живлення
    Енергоспоживання
    Робоче: 124 Вт , Режим очікування: 0.5 Вт